Dosyalar

DVWA Tutorial (Türkçe)

Siber güvenlik alanında bir adım mı atmak istiyorsunuz? Güvenlik açığı nediri anlamlandırmak mı istiyorsunuz? Yoksa bir web sitesi yaptım ve saldırıya maruz kalmak istemiyorum mu diyorsunuz? O zaman tüm bunları anlamlandırabilmek adına bir yol katedebileceğiniz DVWA Eğitim Dökümanı tam size göre. Türkçe içerikli bol bol açıklamaların bulunduğu DVWA yazı dizisine ulaşmak için tıklayınız.

WebGoat Tutorial (Türkçe)

Siber güvenlik alanında bir adım mı atmak istiyorsunuz? Web siteleri için güvenlik kavramını ve perspektiflerini öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman WebGoat Eğitim Dökümanı tam size göre. Güncel hayattan karşılaşılabilecek türden senaryolara sahip bir sürü uygulamanın hacker'lar tarafından nasıl istismar edilebileceğini, nasıl kötü yönde kullanılabileceğini WebGoat ile öğrenebilirsiniz. Türkçe içerikli bol bol açıklamaların bulunduğu WebGoat yazı dizisine ulaşmak için tıklayınız.

KBÜ Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları

Bu dosya sayfasında bilgisayar mühendisliği 1, 2, 3 ve 4.sınıf derslerinden birçoğu için kaynak, ödev ve sınav soruları paylaşılmıştır. Bilgisayar mühendisliği bölümünü kazanmış arkadaşların faydalanabileceği bir paylaşım olur ümidindeyim. Bu paylaşımlar gerek kendi üniversitemdeki arkadaşlar için bir kolaylık sağlayabilir, gerek diğer üniversitedeki arkadaşlar için ekstra kaynak işlevi görebilir düşüncesindeyim. Ders notlarına ulaşmak için tıklayınız.

Siber Güvenlik Teknik Makaleler

Siber güvenlik sektöründe 2017 - 2023 tarih aralığı boyunca 6 yıllık deneyimle elde edilmiş çeşitli alanlardaki tecrübelerin paylaşıldığı makaleler listesi için tıklayınız.

#Arşiv


#Giriş

ID :
Şifre :